SOELDEN: MILLER POBJEDNIK, IVICA KOSTELIĆ 12. (KRAĆA VERZIJA)

SOELDEN, 26. listopada (Hina) - Hrvatski skijaš Ivica Kostelić osvojio je 12. mjesto u današnjem veleslalomu Svjetskog kupa u Soeldenu.
SOELDEN, 26. listopada (Hina) - Hrvatski skijaš Ivica Kostelić osvojio je 12. mjesto u današnjem veleslalomu Svjetskog kupa u Soeldenu.#L# Pobijedio je dvostruki svjetski prvak Amerikanac Bode Miller. Drugi je bio Francuz Frederic Covili sa sekundom i 12 stotinki zaostatka, a treći njegov sunarodnjak Joel Chenal sa sekundom i 18 stotinki slabijim vremenom. Ivica Kostelić, koji je uoči utrke kazao kako bio bio zadovoljan plasmanom među prvih 20, zaostao je za Millerom za dvije sekunde i 42 stotinke.. Sljedeća utrka je tek 22. studenoga, veleslalom u Park Cityu. (Hina) im