BENFICA - LA LOUVIERE 1:0

LISABON, 16. listopada (Hina/Reuters) - Pogotkom mađarskog internacionalca Miklosa Fehera u 58. minuti portugalska Benfica je pobijedila belgijski La Louviere 1:0, te ukupnim rezultatom 2:1 izborila plasman u drugo kolo Kupa UEFA.
LISABON, 16. listopada (Hina/Reuters) - Pogotkom mađarskog internacionalca Miklosa Fehera u 58. minuti portugalska Benfica je pobijedila belgijski La Louviere 1:0, te ukupnim rezultatom 2:1 izborila plasman u drugo kolo Kupa UEFA.#L# Benfica je ogled protiv Belgijanaca igrala u Portu na stadionu Bessa, jer radovi na novom Luz stadionu još nisu završeni. Odličnu predstavu pružio je i bivši napadač zagrebačkog Dinama, Tomislav Šokota, koji je u prvom poluvremenu imao dvije sjajne prilike, međutim vratar La Louvierea, Sylvio Proto odlično je reagirao. (Hina) dl dl