SP BICIKLIZAM - REUSU NAJBOLJI, KISERLOVSKI 74.

HAMILTON/ZAGREB, 11. listopada (Hina) - Nizozemec Kai Reus osvojio je zlatnu medalju na svjetskom prvenstvu u cestovnom biciklizmu u juniorskoj kategoriji.
HAMILTON/ZAGREB, 11. listopada (Hina) - Nizozemec Kai Reus osvojio je zlatnu medalju na svjetskom prvenstvu u cestovnom biciklizmu u juniorskoj kategoriji.#L# Nizozemac je 124 kilometra prošao za 3 sata, jednu minutu i 30 sekundi. Drugi je sa 14 sekundi zaostatka bio Danac Andersu Lundu, a treći Čeh Lukaz Fus. Hrvatski biciklist Robert Kiserlovski osvojio je 74. mjesto. REZULTATI: 1. Kai Reus (Niz) 3:01:30 2. Anders Lund (Dan) + 0:14 3. Lukaz Fus (Češ) 4. Jose Joaquin Rojas Gil (Špa) 5. Johan Lindgren (Šve) 6. Pieter Jacobs (Bel) 7. Grega Bole (Slo) 8. Mikael Cherel (Fra) 9. Tom Leezer (Niz) 10. Sebastian Langeveld (Niz) .. svi isto vrijeme... (Hina) dl dl