ANDERLECHT - BAYERN 1:1

BRUXELLES, 30. rujna (Hina/AFP) - Dvoboj 2. kola A skupine Lige prvaka Anderlecht - Bayern Munchen, što je pred 22.500 gledatelja odigran u Bruxellesu, završio je bez pobjednika, 1:1 (0:0).
BRUXELLES, 30. rujna (Hina/AFP) - Dvoboj 2. kola A skupine Lige prvaka Anderlecht - Bayern Munchen, što je pred 22.500 gledatelja odigran u Bruxellesu, završio je bez pobjednika, 1:1 (0:0).#L# Domaćin je poveo u 53. minuti pogotkom hrvatskog reprezentativca Ivice Mornara, no Bavarci su u 74. minuti pogotkom Santa Cruza izjednačili. Bayern je od 35. minute igrao bez isključenog Pizarra. Anderlecht: Zitka - Zewlakow, Kompany, Tihinen, Deschacht - Hendrickx (od 83. Kolar), Baseggio, Hasi, Seol - Mornar (od 87. Zetterberg), Dindane Bayern Munchen: Kahn - Kuffour (od 73. Salihamidžić), Kovač, Linke, Lizarazu - Hargreaves (od 64. Schweinsteiger), Demichelis, Ballack, Ze Roberto (od 63. Santa Cruz) - Pizarro, Makaay Sudac: Cantalejo (Španjolska) (Hina) dl dl