ARGENTINA: BOCI BODOVI IZ PREKINUTE UTAKMICE

BUENOS AIRES, 19. rujna (Hina/Reuters) - Argentinski prvoligaš Boca Juniors službeno je proglašen pobjednikom dvoboja protiv Chacarite 31. kolovoza, prekinutog u 66. minuti zbog navijačkog divljanja.
BUENOS AIRES, 19. rujna (Hina/Reuters) - Argentinski prvoligaš Boca Juniors službeno je proglašen pobjednikom dvoboja protiv Chacarite 31. kolovoza, prekinutog u 66. minuti zbog navijačkog divljanja. #L# Argentinski savez je utakmicu registrirao postojećim rezultatom 2:0 za Bocu, koja je s tri nova boda sada na čelu lige, tri boda ispred Colona i Independientea. Mada je prvotno Chacarita dobila utakmicu za "zelenim stolom", utvrđeno je da su izgrede na prepunom stadionu Bombonera sa 50.000 gledatelja započeli navijači gostiju. U neredima je ozlijeđeno 70 navijača. (Hina) rš