PET CRVENIH KARTONA U DERBIJU ZAČELJA

RIO DE JANEIRO, 1. rujna (Hina/Reuters) - Najzanimljiviju utakmicu 29. kola brazilskog prvenstva, derbi začelja, Fluminense - Gremio (2:0) obilježilo je čak pet crvenih kartona.
RIO DE JANEIRO, 1. rujna (Hina/Reuters) - Najzanimljiviju utakmicu 29. kola brazilskog prvenstva, derbi začelja, Fluminense - Gremio (2:0) obilježilo je čak pet crvenih kartona.#L# Fluminense, koji je slavio golovima Marcela i Lopesa, utakmicu je okončao s devetoricoma, a Gremio s osmoricom igrača. "Crveni groznicu" otvorio je veznjak domaćina Diego, koji je oštrim startom s dvije noge "polomio" suparničkog igrača. U završnici poluvremena identičnim startom uzvratio je branič Fluminensea Claudiomiro. Idući je bio Baloy (Fluminense), a dvije minute prije kraja pod hladan tuš morali su i Carlos Miguel (Gremio) i Zada (Fluminense) zbog međusobne tučnjave. Na ljestvici prvenstva vodi Cruzeiro sa 55 bodova, koliko ima, ali uz slabiju razliku pogodaka, i Santos. Na trećem mjestu je Sao Paulo (53), a na četvrtom Coritiba (50). Fluminense je na 21. mjestu sa 30 bodova, dok je Gremio posljednji, 24. sa 24 boda. (Hina) dl dl