DINAMO - PARTIZAN 2-0 - PREKID

KRIENS, 16. srpnja (Hina) - Finalni dvoboj "Aqua Nova - Cupa" u švicarskom Kriensu između zagrebačkog Dinama i beogradskog Partizana prekinut je u 68. minuti zbog tučnjave navijača pri rezultatu 2-0 (1-0) za Dinamo.
KRIENS, 16. srpnja (Hina) - Finalni dvoboj "Aqua Nova - Cupa" u švicarskom Kriensu između zagrebačkog Dinama i beogradskog Partizana prekinut je u 68. minuti zbog tučnjave navijača pri rezultatu 2-0 (1-0) za Dinamo.#L# Do prekida je došlo nakon što je Dumitru Mitu postigao drugi pogodak za Dinamo. Nakon toga su navijači utrčali na teren i krenuli u obračun. Švicarski sudac Carlo Bertolini odmah je označio kraj utakmice, a svi igrači su odmah otrčali put svlačionice. Inače, i sam dvoboj je bio na rubu incidenta od samoga početka. Prvo je vratar Partizana Radovan Radaković udario Dinamova pomoćnog trenera Đuru Bagu. U 26. minuti dvoboja zaiskrilo je i među igračima, pa je sudac isključio Kranjčara iz Dinama i Duljaja iz Partizana. Tada je došlo i do prvog prekida zbog ulaska navijača u teren, ali dvoboj je nastavljen. Kada je Andre Mijatović postigao pogodak za 1-0 Dinama u 43. minuti, 20-ak BBB-ovaca je pogodak krenulo proslaviti na terenu, pa je prvo poluvrijeme naprasno skraćeno. Iako su prva dva upada navijača uspješno riješena, treći put se utakmica nije mogla nastaviti. Intervenirali su i švicarski specijalci, ali nije bilo smisla igrače vraćati na teren. (Hina) zm