REAL MADRID PRVAK ŠPANJOLSKE

MADRID, 22. lipnja (Hina) - Nogometaši madridskog Reala novi su prvaci Španjolske. U posljednjem, 38. kolu Madrižani su na svom terenu s 3-1 svladali Athletic iz Bilbaoa, te tako prvenstvo završili sa 78 bodova, dva više od Real Sociedada koji je na svom terenu u San Sebastianu svladao Atletico iz Madrida sa 3-0.
MADRID, 22. lipnja (Hina) - Nogometaši madridskog Reala novi su prvaci Španjolske. U posljednjem, 38. kolu Madrižani su na svom terenu s 3-1 svladali Athletic iz Bilbaoa, te tako prvenstvo završili sa 78 bodova, dva više od Real Sociedada koji je na svom terenu u San Sebastianu svladao Atletico iz Madrida sa 3-0.#L# No, ta pobjeda nije bila dovoljna sastavu iz San Sebastiana da osvoji naslov prvaka, prvi nakon 21 godine. Pobjedom 2-0 protiv Celte, igrači Barcelone uspjeli su se popeti na šesto mjesto na prvenstvenoj ljestvici, te tako izboriti nastup u Kupu UEFA na jesen. (Hina) zm