ČETVERAC PRVI U B FINALU

MUENCHEN, 22. lipnja (Hina) - Hrvatski četverac bez kormilara pobijedio je u današnjem B finalu na Svjetskom veslačkom kupu u Muenchenu.
MUENCHEN, 22. lipnja (Hina) - Hrvatski četverac bez kormilara pobijedio je u današnjem B finalu na Svjetskom veslačkom kupu u Muenchenu.#L# Marko Dragičević, Ivan Jukić, Oliver Martinov i Petar Lovrić vodili su utrku od početka do kraja, postupno povećavajući vodstvo pred Britancima. U B finalu samaca Mario Vekić osvojio je treće mjesto, nakon što većinu utrke bio drugi i opasno prijetio pobjedniku Ukrajincu Pavlovskom. U finišu mu je ponestalo snage, pa ga je prestigao Finac Hasu. ČETVERAC BEZ KORMILARA (B finale): 1. Hrvatska 6:19.71 2. V. Britanija 2 6:24.99 3. Poljska 3 6:25.94 SAMAC (B finale) 1. Volodimir Pavlovski (UKR) 7:13.95 2. Jaakko Hasu (FIN) 7:16.07 3. Mario Vekić (HRV) 7:16.83 4. Valerij Radzevič (BLR) 7:17.16 5. Jan Ziska (SLK) 7:17.97 6. Mikael Nilsson (ŠVE) 7:24.84 (Hina) im