KUP KONFEDERACIJA: TURSKA - SAD 2-1

SAINT-ETIENNE, 19. lipnja (Hina/Reuters) - U prvoj utakmici skupine B nogometnog Kupa Konfederacija koji se igra u Francuskoj Turska je u Saint-Etienneu svladala SAD sa 2-1 (1-1).
SAINT-ETIENNE, 19. lipnja (Hina/Reuters) - U prvoj utakmici skupine B nogometnog Kupa Konfederacija koji se igra u Francuskoj Turska je u Saint-Etienneu svladala SAD sa 2-1 (1-1).#L# Poveli su Amerikanci preko Da Marcusa Beasleya u 37. minuti, izjednačio je Okan Yilmaz u 40. iz 11-erca, da bi pobjednički pogodak za Tursku postigao Tuncay Sanli u 73. minuti. TURSKA: Omer Catkic; Fatih Sonkaya, Alpay Ozalan, Bulent Korkmaz, Ibrahim Uzulmez, Ahmet Yildirim (Ergun Penbe, 42); Gokdeniz Karadeniz, Volkan Arslan, Selcuk Sahin; Tuncay Sanli (Ibrahim Toraman, 84), Okan Yilmaz (Huseyin Kartal, 90) SAD: Tim Howard; Gregg Berhalter (Taylor Twellman, 82), Danny Califf, Frankie Hejduk, Greg Vanney; Chris Armas, DaMarcus Beasley, Bobby Convey, Eddie Lewis (Earnie Stewart, 75); Landon Donovan, Jovan Kirovski (Clint Mathis, 61) GLEDATELJA: 17.000. SUDAC: Jorge Larrionda (Urugvaj). (Hina) zm