ŠKOTSKA - NJEMAČKA 1:1

GLASGOW, 7. lipnja (Hina/Reuters) - U dvoboju pete skupine kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2004. godine nogometne vrste Škotske i Njemačke odigrale su pred 52.000 gledatelja na Hampden Parku u Glasgowu bez pobjednika, 1:1 (0:1).
GLASGOW, 7. lipnja (Hina/Reuters) - U dvoboju pete skupine kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2004. godine nogometne vrste Škotske i Njemačke odigrale su pred 52.000 gledatelja na Hampden Parku u Glasgowu bez pobjednika, 1:1 (0:1).#L# "Elf" je poveo u 22. minuti pogotkom Fredia Bobica, no srčani i borbeni domaćini uspjeli su u 69. minuti pogotkom Kennya Millera izjednačiti. Njemačka vrsta nakon četiri kola ima osam bodova, koliko je sakupila i Škotska, ali iz pet susreta. Na trećem mjestu je Litva sa sedam bodova iz pet utakmica. (Hina) dl dl