COPA LIBERTADORES: SANTOS - MEDELLIN 1:0

SANTOS, 5. lipnja (Hina/Reuters) - Brazilski nogometni prvak, Santos u prvom je dvoboju polufinala Copa Libertadores pobijedio kolumbijski Medellin sa 1:0 (0:0).
SANTOS, 5. lipnja (Hina/Reuters) - Brazilski nogometni prvak, Santos u prvom je dvoboju polufinala Copa Libertadores pobijedio kolumbijski Medellin sa 1:0 (0:0).#L# Strijelac jedinog pogotka bio je Nene u 67. minuti. Međutim, Brazilci su mogli "unakaziti" kolumbijsku momčad. U prvom poluvremenu imali su niz sjajnih prilika i samo je čuda spasilo goste od potpune katastrofe. Igrači Medellina učinili su 30-tak prekršaja, zaradili su i pet žutih kartona no uspjeli su izvući minimalan poraz. "Bila je ovo najčudnija utakmica koju sam igrao u životu. Mogli smo pobijediti sa deset pogodaka razlike, no vratar medellina, David Gonzalez kao da je začarao svoj gol," kazao je strijelac jedinog pogotka. Uzvratna utakmica na rasporedu je 18. lipnja. U drugom polufinalnom paru sastaju se argentinska Boca Juniors i kolumbijska America de Cali. (Hina) dl dl