STRELJAŠTVO - SVJETSKI REKORD KINESKINJE LI

ZAGREB, 4. lipnja (Hina) - Kineskinja Du Li osvojila je prvo mjesto u disciplina zračna puška na Svjetskom kupu u Zagrebu postavivši novi svjetski rekord (504.9).
ZAGREB, 4. lipnja (Hina) - Kineskinja Du Li osvojila je prvo mjesto u disciplina zračna puška na Svjetskom kupu u Zagrebu postavivši novi svjetski rekord (504.9).#L# Drugo mjesto osvojila je Koranka Sun Hwa Seo (504,4), dok je treća bila njezina sunarodnjakinja Cho Hyun Kang (499,2). Kako su osvajačica zlatne i srebrne medalje imale od ranije osvojenu kvotu za Olimpijske igre, plasman u Atenu osigurala je Koreanka Kang. Najbolja hrvatska predstavnica bila je Snježana Pejčić, koja je zauzela 15. mjesto (394), Natalija Begović bila je 36 (393)., a Mladenka Malenica na 45. mjestu (391(. (Hina) dl dl