ANAHEIM SE VRATIO U IGRU

ANAHEIM, 1. lipnja (Hina/Reuters) - Pobjedom 3:2 u produžetku treće utakmice finala američko-kanadske hokejaške lige (NHL), Anaheim Mighty Ducksi vratili su se među žive.
ANAHEIM, 1. lipnja (Hina/Reuters) - Pobjedom 3:2 u produžetku treće utakmice finala američko-kanadske hokejaške lige (NHL), Anaheim Mighty Ducksi vratili su se među žive.#L# U prve dvije finalne utakmice Anaheim je doživio dva poraza od New Jersey Devilsa, ne postigavši pritom ni pogotka. Sinoć je momčad iz Kalifornije pokazala drugo lice. Anaheim je poveo u 24. minuti pogotkom Marca Chouinarda. Poravnao je Patrik Elias (34), a samo minutu kasnije domaćini su ponovno vodili. Strijelac je bio Sandis Ozolinsh. Produžetak je pogotkom u 50. minuti osigurao Scott Gomez. Gol odluke u sedmoj minuti produžetka zabio je Bjelorus Ruslan Salej, kojemu je to tek 22. pogodak u sedmogodišnjoj NHL karijeri. Nakon tri utakmice finala New Jersey vodi 2:1, a četvrta se ponovno igra na ledu Anaheima, u ponedjeljak. 3. UTAKMICA FINALA: Anaheim Mighty Ducks - New Jersey Devils 3:2 (produžetak) (New Jersey vodi 2:1) (Hina) im