EP: PEČEK I RAUŠ BRONČANI

KARLOVY VARY, 31. svibnja (Hina) - Na Europskom prvenstvu u spustu na divljim vodama u Karlovym Varyma danas su se kajakaši i kanuisti natjecali u sprintu. Od hrvatskih predstavnika najbolje su se snašli Mario Peček i Robert Rauš, koji su u kanuu dvosjedu osvojili brončanu medalju. Zlato je pripalo Slovacima, a srebro Česima.
KARLOVY VARY, 31. svibnja (Hina) - Na Europskom prvenstvu u spustu na divljim vodama u Karlovym Varyma danas su se kajakaši i kanuisti natjecali u sprintu. Od hrvatskih predstavnika najbolje su se snašli Mario Peček i Robert Rauš, koji su u kanuu dvosjedu osvojili brončanu medalju. Zlato je pripalo Slovacima, a srebro Česima. #L# U konkurenciji kanuista zlato je pripalo Francuzu Haraldu Marzolfu, a Tomislav Hohnjec osvojio je šesto mjesto. Poziciju slabiji bio je Tomislav Lepan. Kod juniora hrvatski kanuist Siniša Salomon je bio 10., a Marko Kukec 12. C-2: 1. Jan Žutek/Štefan Grega (Slk) 241,60 2. David Lisicky/Jan Vlek (Češ) 241,62 3. Mario Peček/Robert Rauš (Hrv) 242,80 (Hina) im