U FINALU KARNTEN I AUSTRIJA BEČ

BEČ, 13. svibnja (Hina/APA) - U finalu austrijskog nogometnog kupa igrat će Karnten i bečka Austrija.
BEČ, 13. svibnja (Hina/APA) - U finalu austrijskog nogometnog kupa igrat će Karnten i bečka Austrija.#L# Karnten je u polufinalnom ogledu bez većih problema pobijedio drugoligaša Mattersburg sa 4:0 (2:0). Strijelci za domaćine bili su Ambrosius (25, 35), Jovanović (75) i bivši napadač Hajduka Stanko Bubalo (89). Povremeni hrvatski reprezentativac Mario Marić igrao je cijelu utakmicu u momčadi Karntena, dok je Bubalo igrao posljednje 22 minute. U drugom polufinalnom paru Austrija je u Salzburgu pred 17.000 gledatelja porazila SV Salzburg sa 1:0 (1:0). Pobjednika je odlučio autogol Edera u 36. minuti. Finale je na rasporedu prvog lipnja u Grazu. (Hina) dl dl