BARCELONA PRVAK EUROPE

ES-sport-košarka-Košarka BARCELONA PRVAK EUROPE BARCELONA. 11. svibnja (Hina) - Košarkaši Barcelone prvi su put u povijesti kluba osvojili naslov prvaka Europe. U finalnom dvoboju odigranom u Barceloni Barcelona je svladala Benetton sa 76-65 (23-25, 19-9, 13-14, 21-17).
BARCELONA. 11. svibnja (Hina) - Košarkaši Barcelone prvi su put u povijesti kluba osvojili naslov prvaka Europe. U finalnom dvoboju odigranom u Barceloni Barcelona je svladala Benetton sa 76-65 (23- 25, 19-9, 13-14, 21-17).#L# Barcelona je do prvog naslova prvaka Europe stigla tek u šestom finalnom nastupu, dok je Benetton drugi put izgubio finale, a nikada nije bio pobjednik. U dvoboju za treće mjesto Montepaschi je svladao CSKA sa 79-78 (52- 51). (Hina) zm