EP KARATE: ČETIRI HRVATSKE MEDALJE

BREMEN, 10. svibnja (Hina) - Hrvatski karataši osvojili su četiri medalje drugoga dana Europskog karate prvenstva u njemačkom Bremenu.
BREMEN, 10. svibnja (Hina) - Hrvatski karataši osvojili su četiri medalje drugoga dana Europskog karate prvenstva u njemačkom Bremenu. #L# Najveći uspjeh postigla je u kategoriji do 60 kilograma Petra narandja koja je u finalu poražena od Nijemice Alexandre Witteborn i osvojila srebrno odličje. U Open kategoriji Junior Lefevre je osvojio brončano odličje, a medalju istog sjaja je u kategoriji do 53 kilograma pripala Jeleni Kovačević. Četvrtu medalju, također broncu, osvojio je Kristian Novak u katama, nakon što je u polufinalu poražen od Španjolca Javiera Hernandeza Alonsa. (Hina) rš