BICIKLIZAM - CELESTINO POBJEDNIK, MIHOLJEVIĆ SEDMI

RIM, 30. ožujka (Hina) - Hrvatski biciklist Vladimir Miholjević osvojio je sedmo mjesto na Settimana Internazionale di Coppi e Bartali utrci.
RIM, 30. ožujka (Hina) - Hrvatski biciklist Vladimir Miholjević osvojio je sedmo mjesto na Settimana Internazionale di Coppi e Bartali utrci.#L# Miholjević je pet etapa u dužini od 840 kilometara prošao za 20 sati 59 minuta i 30 sekundi. Njegov rezultat bio je 29 sekundi slabiji od pobjednika talijana Mirka Celestina (20:59.01). Drugo i trećče mjesto pripalo je također Talijanima. Drugi je bio Francesco Casagrande (+0.05 sekundi), a treći Franco Pellizotti (+0.13). Pobjednik posljednje, pete etape bio je Ruslan Ivanov (5:06.07), dok su vodeći ciljem prošli u vremenu pobjednika. (Hina) dl dl