NBA: LAKERSI SLAVILI U MILWAUKEEU

MILWAUKEE, 16. ožujka (Hina) - Trostruki prvaci Lakersi uspješno su proškli teško gostovanje kod Milwaukee Bucksa (98:94) u čudnoj utakmici.
MILWAUKEE, 16. ožujka (Hina) - Trostruki prvaci Lakersi uspješno su proškli teško gostovanje kod Milwaukee Bucksa (98:94) u čudnoj utakmici. #L# Bucksi su na pooluvremenu imali 64:49, a onda su u trećoj četvrtini ostali na svega osam poena i izgubili prednost. Junak pobjede je bio Kobe Bryant sa 20 poena, ali i izvrsnom obranom na Garyu Paytonu, koji je susret završio sa 6 poena i šutom 3:15. Shaquille O'Neal je imao 24 poena i 11 skokova za Lakerse, dok su Michael Redd (21) i naš Toni Kukoč bili najbolji kod Bucksa. Kukoč je susret završio sa 17 poena, četiri trice, 2 skoka i 3 asista. Orlando je kod kuće svladao New Orleans 96:86, a prvi strijelac lige Tracy McGrady (34) po 40. puta ove sezone je otišao dalje od 30 poena. Gordan Giriček je postigao 13 poena, nije ga išao šut (4:13), ali je imao 7 skokova i 3 asista. Washington je svladao Miami (89:82) sa 37 poena Jerrya Stackhousea i 19 Michaela Jordana. Boston je u derbiju Istoka bio bolji od Detroita (81:71), zahvaljujući Paulu Pierceu (33) i njegovih 10 koševa u zadnjih sedam minuta. Golden State Warriorsi su okonačli niz od 14. poraza u Seattleu pobjedom u kojoj je Antawn Jamison (26) dao sedam koševa u zadnjih minutu i pol. (Hina) rš