BRAZIL: SUDAC ISKLJUČIO SVIH 11 IGRAČA JEDNE MOMČADI

RIO DE JANEIRO, 2. ožujka (Hina/Reuters) - Susret Prve brazilske lige Bangu - Olaria prekinut je deset minuta prije kraja jer je sudac isključio svih jedanaest nogometaša Olarie.
RIO DE JANEIRO, 2. ožujka (Hina/Reuters) - Susret Prve brazilske lige Bangu - Olaria prekinut je deset minuta prije kraja jer je sudac isključio svih jedanaest nogometaša Olarie. #L# Sudac je dosudio jenaesterac za domaćine u 80. minuti kod rezultata 0:0, što je izazvalo gnjev gostiju. Cijela klupa Olarie, na čelu sa trenerom Sergiom Cosmeom, stala je na bijelu točku, spriječivši izvođenje jedanesterca. Nakon 20-minutnog prekida, sudac Jose Ezequiel je pozvao kapetana gostiju i piopćio mu da je cijela momčad isključena. (Hina) rš