NBA: NEZAUSTAVLJIVI LAKERSI

NEW YORK, 7. veljače (Hina) - Kobe Bryant i Los Angeles Lakersi konačno su ušli u pravu formu koja priliči trostrukim NBA prvacima. Bryant je postigao 46 koševa u trijumfu Lakersa kod New York Knicksa (114:109), pa klub iz Kalifornije nakon dužeg vremena opat ima više pobjeda (24) nego poraza (23).
NEW YORK, 7. veljače (Hina) - Kobe Bryant i Los Angeles Lakersi konačno su ušli u pravu formu koja priliči trostrukim NBA prvacima. Bryant je postigao 46 koševa u trijumfu Lakersa kod New York Knicksa (114:109), pa klub iz Kalifornije nakon dužeg vremena opat ima više pobjeda (24) nego poraza (23). #L# Za peti uzastopni trijumf prvaka zaslužan je i Shaquille O'Neal (33), a u utakmici u kojoj su Lakersi vodili i sa 34 poena, Knicksi su u zadnjoj četvrtini gotovo preokrenuli rezultat. Možda bi i uspječi da im glavni strijelac Allan Houston nije ozlijedio ruku, a Latrell Sprewell (24) nije mogao sve sam. Milwaukee Bucksi su uspjeli kod kuće pobijediti Seattle SuperSonicse (97:91), a junak dvoboja bio je Ray Allen sa 27 ubačaja, od čega 14 u zadnjoj četvrtini. Michael Redd dodao je 19 poena za Buckse, dok je naš Toni Kukoč postigao 8 koševa, ali je imao i po tri skoka, asistencije i osvojene lopte, te jednu blokadu. Gary Payton (27) i Rashard Lewis (18) bili su najučinkovitiji kod Sonicsa, koji su izgubili treću zaredom. San Antonio je slavio kod Denver Nuggetsa (83:74), zahvaljujući Timu Duncanu (25) i Francuzu Tonyu Parkeru (23). Juwan Howard je sa 23 koša i 11 skokova bio najbolji kod domaćina. (Hina) rš