NJEMAČKI KUP - POBJEDA WERDERA, POGODAK KLASNIĆA

BERLIN, 9. studenog 2004. (DPA) - Nogometaši njemačkog prvaka Werderaplasirali su se u četvrtfinale nacionalnog Kupa nakon što su u Bremenupred 18.000 gledatelja nakon produžetka pobijedili drugoligašaEintracht Trier 3:1 (1:1, 1:0).
BERLIN, 9. studenog 2004. (DPA) - Nogometaši njemačkog prvaka Werdera plasirali su se u četvrtfinale nacionalnog Kupa nakon što su u Bremenu pred 18.000 gledatelja nakon produžetka pobijedili drugoligaša Eintracht Trier 3:1 (1:1, 1:0).

Strijelci za Werder bili su Jensen (5, 105) i hrvatski reprezentativac Ivan Klasnić (120). Klasnić je u igru ušao u 74. minuti umjesto Charisteasa. Pogodak za Trier postigao je Labak u 57. minuti.

Hannover 96 je pogotkom Schrotera (56) porazio Borussiu Dortmund 1:0 (0:0), dok je Arminia Bielefeld bez većih problema porazila Karlsruher SC 4:0 (1:0). Strijelci za Arminiu bili su Skela (4, 72), Dammeier (50-11m) i Buckley (55). Momčad iz Bielefelda je po prvi put u svojoj povijesti izborila mjesto među osam najboljih u Kupu.

Amateri Bayern Munchena plasirali su se u četvrtfinale pobijedivši Eintracht Braunschweig 3:2 (0:0). Strijelci za domaćina bili su Guerrero (53, 58) i Semler (63), dok su strijelci za goste bili Bick (70) i Graf (74).