U21: MALTA - ISLAND 1:0

TA QALI, 8. listopada (Hina/Reuters) - U dvoboju osme skupinekvalifikacija za plasman na Europsko nogometno prvenstvo U-21reprezentacija Malte je u Ta Qali pobijedila Island 1:0 (0:0). Pogodakza prvu pobjedu Malte u kvalifikacijama postigao je Cleaven Frendo udrugoj minuti sudačke nadoknade.
TA QALI, 8. listopada (Hina/Reuters) - U dvoboju osme skupine kvalifikacija za plasman na Europsko nogometno prvenstvo U-21 reprezentacija Malte je u Ta Qali pobijedila Island 1:0 (0:0). Pogodak za prvu pobjedu Malte u kvalifikacijama postigao je Cleaven Frendo u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Na ljestvici vodi Hrvatska sa devet bodova iz tri nastupa, drugi je Island sa tri boda iz tri susreta, koliko ima i Malta, ali iz dvije utakmice. Zatim slijede Mađarska i Švedska također sa po tri boda, ali utakmicom manje, dok je na začelju Bugarska s tri poraza.