PORTUGAL: GUIMARAES - BENFICA 1:2

LISABON, 4. listopada 2004. (Hina/Reuters) - U susretu 5. kolaPortugalske lige Benfica je kao gost svladala Vitoriu Guimaraes sa2:1. Pogodak je za domaćine dao Moreno (78-11m), dok su pobjeduBenfici osigurali Simao Sabrosa (69) i Geovanni (90+1). Guimaraes jeod 40.minute igrao sa igračem manje zbog isključenja Marca Ferreire.
LISABON, 4. listopada 2004. (Hina/Reuters) - U susretu 5. kola Portugalske lige Benfica je kao gost svladala Vitoriu Guimaraes sa 2:1. Pogodak je za domaćine dao Moreno (78-11m), dok su pobjedu Benfici osigurali Simao Sabrosa (69) i Geovanni (90+1). Guimaraes je od 40.minute igrao sa igračem manje zbog isključenja Marca Ferreire.

U ponedjeljak igraju Sporting - Uniao Leiria, u utorak Braga - Nacional Madeira, a u nedjelju Beira Mar- Maritimo.