INTER - WERDER 2:0

MILANO, 14. rujna (Hina/Reuters) - U susretu prvog kola G skupine Ligeprvaka Inter je stadionu San Siro pobijedio njemačkog prvaka Werder2:0 (1:0).
MILANO, 14. rujna (Hina/Reuters) - U susretu prvog kola G skupine Lige prvaka Inter je stadionu San Siro pobijedio njemačkog prvaka Werder 2:0 (1:0).

Dvostruki strijelac za Inter bio je Adriano (34-11m, 89). Pobjeda milanske momčadi mogla je biti i uvjerljivija jer su gosti od pete minute igrali bez Valeriena Ismaela koji je dobio crveni karton. Minutu kasnije Christian Vieri je zapucao jedanaesterca za domaćine.

U redovima njemačke momčadi hrvatski reprezentativac Ivan Klasnić igrao je do 61. minute.

Inter: Toldo; Zanetti (od 52. Ze Maria), Cordoba, Materazzi, Favalli; van der Meyde, Veron, Emre, Stanković (od 82. Cambiasso), Adriano, Vieri (od 78. Recoba)

Werder: Reinke; Pasanen, Ismael, Fahrenhorst, Stalteri; Borowski, Baumann (od 36. Magnin), Ernst, Micoud; Klasnić (od 61. Haristeas), Valdez (od 82. Klose)

SUDAC: Lubos Michel (Slk)