ATP GSTAAD: KARLOVIĆA PREKINULO NEVRIJEME

ZAGREB/GSTAAD, 6. srpnja 2004. (Hina) - Susret 1. kola teniskog ATPturnira u Gstaadu između Ive Karlovića i Španjolca Oscara Hernandezaprekinulo je nevrijeme nakon sat vremena i 52 minute igre.
ZAGREB/GSTAAD, 6. srpnja 2004. (Hina) - Susret 1. kola teniskog ATP turnira u Gstaadu između Ive Karlovića i Španjolca Oscara Hernandeza prekinulo je nevrijeme nakon sat vremena i 52 minute igre.

Karlović je dobio prvi set sa 6-3, napravivši break kod vodstva 4-3. U drugom setu obojica su držali svoje servise pa je odluka pala u tie-breaku. Karlović je spasio tri set lopte. Četvrtu je Hernandez pretvorio u set.

U trećem setu Karlović je oduzeo servis protivniku kod vodstva 2-1, ali je zbog nevremena ubrzo prekinut meč.

Karlović će, u slučaju pobjede, u 2. kolu igrati protiv wimbledonskog slavljenika Rogera Federera.

1. KOLO:

Ivo Karlović (Hrv) - Oscar Hernandez (Špa) 6-3, 6-7 (6), 4-1, prekid zbog nevremena