MIRNA RAJLE BROĐANAC ČETVRTA

MUNCHEN/ZAGREB, 29. svibnja (Hina) - Hrvatska veslačica Mirna RajleBrođanac osvojila je četvrto mjesto u finalu discipline laki samac naregati Svjetskog Kupa u Munchenu.
MUNCHEN/ZAGREB, 29. svibnja (Hina) - Hrvatska veslačica Mirna Rajle Brođanac osvojila je četvrto mjesto u finalu discipline laki samac na regati Svjetskog Kupa u Munchenu.

Osječanka je na prva dva prolaza imala peti rezultat, a u posljednjih 500 metara uspjela je popraviti plasman za jednu poziciju i s rezultatom 8:46.90 osvojiti četvrto mjesto. Najbolja je bila njemačka skifistica Nina Gaesler (8:34.51).

Četverac bez kormilara u sastavu Boraska, Vučićić, Dragičević, Milin osvojio je u B finalu prvo mjesto, te tako ukupno zauzeo sedmu poziciju. Ovaj rezultat nije previše ohrabrujući uoči olimpijske kvalifikacijske regate za tri tjedna. Četverac Trešnjevke bio je peti u B finalu. U A finalu prvo mjesto osvojila je kanadska posada.

Skifist Bojan Žugić natjecanje je okončao osvojivši 14. mjesto. U današnjem C finalu Žugić je bio drugi.