JEDRENJE: KARLO KURET SEDMI NA EP-U KLASE "FINN"

LA ROCHELLE/ZAGREB, 17. svibnja 2004. (Hina) - Hrvatski jedriličar Karlo Kuret zauzeo je sedmo mjesto na Europskom prvenstvu klase "finn" u francuskom la Rochelleu, petnaesti je bio Marin Mišura, dok je Nenad Vialli 26.
LA ROCHELLE/ZAGREB, 17. svibnja 2004. (Hina) - Hrvatski jedriličar Karlo Kuret zauzeo je sedmo mjesto na Europskom prvenstvu klase "finn" u francuskom la Rochelleu, petnaesti je bio Marin Mišura, dok je Nenad Vialli 26. #L# Olimpijac Kuret je pobijedio petom plovu, a u zadnjem, devetom na cilj je stigao 11. što mu je sa ukupno 105 negativnih bodova donijelo sedmu poziciju. U zadnjem plovu je svoj najbolji rezultat - drugo mjesto - na prvenstvu napravio najperspektivniji sportaš Hrvatske za prošlu godinu Marin Mišura. Novi prvak Europe je Poljak Mateusz Kusnierewicz, srebro je osvojio svjetski prvak Britanac Ben Ainslie, dok je bronca pripala Francuz Guillame Florent. (Hina) xrš yrš