NBA: ARTEST PREDVODIO PACERSE PROTIV HEATA

INDIANAPOLIS, 7. svibnja (Hina) - Prvi nositelji Istoka, Indiana Pacersi nastavili su svoj pobjednički niz u doigravanju i u prvoj utakmici polufinala konferencije svladavši na svom parketu Miami Heat sa 94-81.
INDIANAPOLIS, 7. svibnja (Hina) - Prvi nositelji Istoka, Indiana Pacersi nastavili su svoj pobjednički niz u doigravanju i u prvoj utakmici polufinala konferencije svladavši na svom parketu Miami Heat sa 94-81.#L# Domaći Pacersi kontrolirali su rezultat od samoga početka, te su u trećoj četvrtini stigli i do najvećih 23 pogotka razlike (60-37). Gosti s Floride u posljednjoj su dionici zaprijetili, pet minuta prije kraja bilo je samo osam razlike (82-74), ali bliže od toga nisu mogli. Pacerse je predvodio Ron Artest sa 25 koševa, Jamaal Tinsley je ubacio 17 uz odličan šut za tricu 5-6, dok su najefikasniji u sastavu Heata bili Dwayne Wade sa 22 i Rafer Alston sa 17 ubačaja. Druga utakmica igra se u subotu u Indianapolisu. (Hina) xzm yzm