ŠVICARSKA - SLOVENIJA 2:1

ŽENEVA, 28. travnja (Hina/AFP) - Prvi suparnika Hrvatske na Europskom prvenstvu, reprezentacija Švicarske u prijateljskom je dvoboju u Ženevi pred 7.500 gledatelja pobijedila Sloveniju 2:1 (0:1).
ŽENEVA, 28. travnja (Hina/AFP) - Prvi suparnika Hrvatske na Europskom prvenstvu, reprezentacija Švicarske u prijateljskom je dvoboju u Ženevi pred 7.500 gledatelja pobijedila Sloveniju 2:1 (0:1).#L# Slovenija je povela u 45. minuti pogotkom Zahovića, no domaćin je u drugom poluvremenu uspio preokrenuti rezultat, a pogotke su postigli Celestini (66) i Hakan Yakin (85). ŠVIVCARSKA: Stiel (Zuberb?hler 46) - Haas (Meyer 78), Henchoz, M?ller (Grichting 46), Berner (Spycher 58) - Huggel (Lonfat 46), Vogel (Celestini 65), Wicky (Gygax 58) - Hakan Yakin - Frei (Rama 46), Chapuisat (Cabanas 81) SLOVENIJA: Mavrić - Karić (Kokot 63), Cesar, Knavs - Bulajić, Pavlin, Čeh, Zahović (Tanijca 89), Cimirotić (Koren 46) - Šiljak (Jakomin 87), Ačimović SUDAC: Vink (Nizozemska) (Hina) xdl ydl