PSG U FINALU KUPA

PARIZ, 28. travnja (Hina/Reuters) - Nogometaši Paris St Germaina plasirali su se u finale francuskog nogometnog Kupa pobijedivši u polufinalu Nantes 4:3 boljim izvođenjem jedanaesteraca.
PARIZ, 28. travnja (Hina/Reuters) - Nogometaši Paris St Germaina plasirali su se u finale francuskog nogometnog Kupa pobijedivši u polufinalu Nantes 4:3 boljim izvođenjem jedanaesteraca.#L# U regularnom dijelu utakmica je završila 1:1. Pogodak za PSG postigao je Fabrice Fiorese u 50. minuti, a izjednačio je Mario Yepes u drugoj minuti sudačke nadoknade. Nantes je prije nekoliko tjedana poražen u finalu Liga kupa od Sochauxa također nakon izvođenja jedanaesteraca. U drugom polufinalnom susretu sastaju se drugoligaš Chateauroux i trećeligaš Dijon. (Hina) xdl ydl