NBA: DETROIT - MILWAUKEE 108:82; OSAM POENA KUKOČA

DETROIT/ZAGREB, 18. travnja 2004. (Hina) - Kukočevi Milwaukee Bucksi izgubili su prvu utakmicu prvoga kola Istočne konferencije NBA doigravanja u gostima kod Detroit Pistonsa 108:82, a hrvatski košarkaš je za 20 minuta igre dao 8 koševa (šut 2:4, dvije trice), dva skoka i jednu blokadu.
DETROIT/ZAGREB, 18. travnja 2004. (Hina) - Kukočevi Milwaukee Bucksi izgubili su prvu utakmicu prvoga kola Istočne konferencije NBA doigravanja u gostima kod Detroit Pistonsa 108:82, a hrvatski košarkaš je za 20 minuta igre dao 8 koševa (šut 2:4, dvije trice), dva skoka i jednu blokadu. #L# Pistonsi su dobili sve četvrtine, na poluvremenu je bilo 52:43 za domaćine, a nakon treće četvrtine (80:58) je prestao svaki otpor Bucksa. Junak dvoboja je bio Richard Hamilton (21), uz izvrsnog Bena Wallacea (17, 14 skokova), dok je kod gostiju najučinkovitiji bio Desmond Mason sa 16 poena. Svi dvoboji prvoga kola igraju se na četiri pobjede, a druga utakmica na rasporedu je 21. travnja također u Detroitu. (Hina) xrš yrš