REAL MADRID - MONACO 4:2

MADRID, 24. ožujka (Hina/Reuters) - U prvom dvoboju četvrtfinala Lige prvaka nogometaši Real Madrida pobijedili su na stadionu Santiago Bernabeu Monaco 4:2 (0:1).
MADRID, 24. ožujka (Hina/Reuters) - U prvom dvoboju četvrtfinala Lige prvaka nogometaši Real Madrida pobijedili su na stadionu Santiago Bernabeu Monaco 4:2 (0:1).#L# Nakon što su gosti poveli pogotkom Sebastiena Squillacia u 42. minuti, "Kraljevski klub" je u nastavku utakmice s četiri pogotka preokrenuo rezultat. Strijelci su bili Ivan Helguera (52), Zinedine Zidane (70), Luis Figo (77) i Ronaldo (81). Nadu momčadi iz Kneževine uoči uzvrata vratio je Morientes smanjivši u 83. minuti na 4:2. Real Madrid: Casillas, Salgado, Helguera, Mejia, Bravo (od 28. Pavon), Figo, Beckham, Guti (od 77. Borja), Zidane, Raul, Ronaldo (od 82. Solari) Monaco: Roma; Givet (od 83. Ibarra), Rodriguez, Squillaci, Evra (od 89. El Fakiri); Cisse (od 67. Plasil), Bernardi, Zikos, Rothen; Giuly, Morientes Sudac: Lubos Michel (Slovačka) (Hina) xdl ydl