NBA: KINGSIMA DERBI PROTIV INDIANE

NEW YORK, 20. ožujka 2004. (Hina/DPA) - U derbiju večeri u NBA ligi košarkaši Sacramenta u gostima su dobili Indianu 94-92. Pobjedu im je donio Mike Bibby košem sekundu prije kraja utakmice.
NEW YORK, 20. ožujka 2004. (Hina/DPA) - U derbiju večeri u NBA ligi košarkaši Sacramenta u gostima su dobili Indianu 94-92. Pobjedu im je donio Mike Bibby košem sekundu prije kraja utakmice. #L# Bibby je bio i najefikasniji igrač gostiju sa 25 koševa. Chris Webber upisao je 24 poena 16 skokova i 8 asistencija, a Predrag Stojaković dodao je 17 poena. Jermaine O'Neal sa 23 koša bio je najbolji kod Indiane, koja je igrala bez Rona Artesta. Netsi su u goste susjedima iz New Yorka došli bez dva najbolja igrača Jasona Kidda i Kenyona Martina, pa stoga i ne čudi pobjeda Knicksa 79-65. Stephon Marbury ubacio 21, a Tim Thomas 16 koševa za pobjedničku momčad. Kod Netsa najbolji je bio Richard Jefferson sa 25 poena. Zoran Planinić odigrao je 10 minuta za Netse, bez učinka i šutom 0-2. Giričekovi Jazzeri u gostima su svaladali Cleveland Cavalierse 97-88. Giriček je na terenu bio samo 17 minuta. Upisao je pet koševa (šut 1-8), 2 skoka i 3 dodavanja. Najbolji u njegovoj momčadi bili su Raja Bell sa 23 i Andrei Kirilenko sa 21 košem. LeBron James, koji je igrao sa simptomima gripe, ubacio je samo 14 poena za Cleveland. Zydrunas Ilgauskas je sa 24 koša bio najefikasniji kod domaćina. (Hina) xim yim