NBA: ČETVORICA KINGSA PREKO 20 KOŠEVA

NEW YORK, 12. ožujka 2004. (Hina/Reuters) - U derbiju večeri Sacramento je na domaćem terenu dobio Dallas 120:102. Da će to biti utakmica s puno koševa vidjelo se već nakon prve četvrtine koju su domaći dobili 37-27. U tom dijelu briljirao je Mike Bibby koji je ubacio svih pet šuteva. Na kraju je završio sa 21 košem i 10 asistencija.
NEW YORK, 12. ožujka 2004. (Hina/Reuters) - U derbiju večeri Sacramento je na domaćem terenu dobio Dallas 120:102. Da će to biti utakmica s puno koševa vidjelo se već nakon prve četvrtine koju su domaći dobili 37-27. U tom dijelu briljirao je Mike Bibby koji je ubacio svih pet šuteva. Na kraju je završio sa 21 košem i 10 asistencija. #L# Još trojica igrača Sacramenta zabila su više od 20 poena - Stojaković i Doug Christie po 22 koša, a Brad Miller 21 i 16 skokova. Nedavno oporavljeni Chris Webber dodao je 16 poena. Tako raspoloženim domaćinima bilo je nemoguće parirati. Kod Mavericksa najbolji su bili Dirk Nowitzki sa 21 košem i playmaker Steve Nash sa 13 poena i 7 asista. Houston je došao do četvrte uazastopne pobjede. Kod kuće su, zahvaljujući odličnom Cuttinu Mobleyu, dobili New Orleans 97-86. Mobley je ubacio 31 koš, gađajući trice 6-9. Steve Francis dodao je 19, a Kinez Yao Ming 17 poena i 9 skokova. Kod gostiju prednjačio je Baron Davis sa 30 koševa. (Hina) xim yim