MONACO - LOKOMOTIV 1:0, POGODAK PRŠE

MONACO, 10. ožujka (Hina/Reuters) - U uzvratnom dvoboju osmine finala nogometne Lige prvaka Monaco je pobijedio moskovski Lokomotiv 1:0 (0:0) i tako se ukupnim rezultatom 2:2 zbog pogotka u gostima plasirao u četvrtfinale.
MONACO, 10. ožujka (Hina/Reuters) - U uzvratnom dvoboju osmine finala nogometne Lige prvaka Monaco je pobijedio moskovski Lokomotiv 1:0 (0:0) i tako se ukupnim rezultatom 2:2 zbog pogotka u gostima plasirao u četvrtfinale.#L# Strijelac jedinog pogotka bio je hrvatski reprezentativac Dado Pršo u 60. minuti. Međutim, Pršo je u 18 minuti promašio jedanaesterac, dok su gosti od 22. minute igrali bez isključenog Dmitrija Loskova. Monaco: Roma - Ibarra, Rodriguez (cap), Givet, Evra - Pršo (od 90. Plasil), Zikos, Bernardi, Rothen - Morientes, Adebayor (od 76. E. Cisse) Lokomotiv: Ovčinikov - Jevsejev, Asatiani, Pashinin, Nizhegorodov, Sennikov (od 65. Gurenko) - Maminov - Obiorah, Loskov (cap), Izmajlov - Ašvetia (od 67. Parks) Sudac: Cardoso (Por) (Hina) xdl ydl