SCHUMACHER POBJEDNIK VELIKE NAGRADE AUSTRALIJE

MELBOURNE, 7. ožujka 2004. (Hina) - Šesterostruki svjetski prvak u Formuli 1 Michael Schumacher novu je sezonu započeo pobjedom na Velikoj nagradi Australije.
MELBOURNE, 7. ožujka 2004. (Hina) - Šesterostruki svjetski prvak u Formuli 1 Michael Schumacher novu je sezonu započeo pobjedom na Velikoj nagradi Australije.#L# Tridesetpetogodišnji Nijemac u bolidu Ferraria je na stazi Albert Park krenuo s prve startne pozicije i do kraja 58. krugova duge utrke nije ispuštao vodstvo. Uspjeh Ferraria upotpunio je i Brazilac Rubens Barrichello sa drugim vremenom, dok je vozač Renaulta Fernando Alonso zauzeo treće mjesto. Ralf Schumaher u bolidu Williamsa bio je četvrti, a njegov momčadski kolega Juan Pablo Montoya peti. Šesto mjesto osvojio je vozač BAR-a Jenson Button, a sedmo Jarno Trulli u Renaultu. Bod je kao osmi osvojio David Coulthard iz McLarena. Njegov momčadski kolega Kimi Raikonnen, koji se lani borio za naslov, odustao je u prvoj fazi utrke, a uz njega utrku nije završilo još pet vozača. (Hina) xso yso