SKV: SPORT U 12.30 SATI

ZAGREB, 26. veljače (Hina) - Donosimo vam pregled važnijih događaja do 12.30 sati.
ZAGREB, 26. veljače (Hina) - Donosimo vam pregled važnijih događaja do 12.30 sati.#L# BOGOTA/ZAGREB - Hrvatska tenisačica Lana Popadić nastavila je nizati pobjede na WTA teniskom turniru, što se za nagradni fond of 170.000 dolara igra u Bogoti. Mlada 21-godišnja Zagrepčanka u dvoboju drugog kola pobijedila je Talijanku Antonellu Serru-Zanetti 6-2, 6-3. SEATTLE - Novi klub Gordana Giričeka Utah Jazz po drugi je put u isto toliko večeri svladao Seattle SuperSonicse, ovoga puta u Seattleu i to sa 93-92 nakon produžetka. Značajnu ulogu u ovoj pobjedi imao je i naš Giriček koji je šutirao mnogo uspješnije nego večer prije kada je promašio svih 10 pokušaja. Giriček je šest od svojih 12 koševa postigao u 13-0 seriji Jazza sredinom četvrte četvrtine kojom je njegova momčad izbrisala zaostatak od devet koševa i stigla do vodstva 78-74. Giriček je na parketu proveo 18 minuta, te u to vrijeme ubacio 12 koševa (šut iz igre 6-12, trica 0-2) uz dvije asistencije. I Toni Kukoč imao je razloga za veselje jer su i njegovi Milwaukee Bucksi izvukli tijesnu pobjedu na gostovanju svladavši domaće Boston Celticse sa 106-104. Kukoč je za 29 minuta postigao 18 koševa (šut iz igre 6-9, trica 4-5, slobodna bacanja 2-2), četiri puta uspješno skočio, te imao tri asistencije, te po jednu osvojenu loptu i blokadu. Niz pobjeda New Jersey Netsa stao je na 14, a njihova novog trenera Lawrencea Franka na 13. Zaslužni za to su Minnesota Timberwolvesi koji su na svom parketu svladali Netse sa 81-68. Zoran Planinić nije ulazio u igru. Rezultati utakmica NBA lige: Boston - Milwaukee 104-106 Toni Kukoč - 29 minuta, 18 koševa (šut iz igre 6-9, trica 4-5, slobodna bacanja 2-2), 4 skoka, 3 asistencije, 1 osvojena lopta, 1 blokada, 1 izgubljena lopta, Toronto - Washington 74-76, Minnesota - New Jersey 81-68 Zoran Planinić - nije igrao, Memophis - Golden State 92-99, New Orleans - LA Clippers 99-93, Chicago - Detroit 88-107, Denver - LA Lakers 111-112, Houston - Cleveland 90-84, Phoenix - New York 113-95, Seattle - Utah 92-93 (produžetak) Gordan Giriček - 18 minuta, 12 koševa (šut iz igre 6-12, trica 0-2), 2 asistencije. ZAGREB - Rezultati prvih utakmica osmine finala nogometne Lige prvaka: Stuttgart - Chelsea 0-1, Real (S) - Lyon 0-1, Deportivo - Juventus 1-0, Porto - Manchester United 2-1. MADRID - Vratar španjolskog prvoligaša Celte i povremeni argentinski reprezentativac Pablo Cavallero morao se podvrgnuti operaciji nosa kojega mu je slomio Arsenalov Brazilac Edu u prvom dvoboju osmine finala nogometne Lige prvaka. Edu je slomio nos Cavalleru pogodivši ga koljenom još u 17. minuti utakmice nakon čega je postigao vodeći gol za Arsenal, no Cavallero je ostao na travnjaku do kraja utakmice. NEW YORK - Rezultati utakmica NHL lige: Washington - Carolina 1-2, Columbus - Chicago 3-4, New Jersey - Buffalo 8-2, Florida - Toronto 4-0, Atlanta - Tampa Bay 2-4, Dallas - Los Angeles 1-1, Phoenix - Pittsburgh 3-4 (produžetak), Anaheim - Edmonton 4-2. (Hina) xzm yzm