LIGA PRVAKA: FLENSBURG - ZAGREB 30:27 (SASTAVI)

FLENSBURG, 15. veljače 2004. (Hina/dpa) - U prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka njemački Flensburg je na svom terenu pobijedio rukometaše Zagreba 30:27 (17:15).
FLENSBURG, 15. veljače 2004. (Hina/dpa) - U prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka njemački Flensburg je na svom terenu pobijedio rukometaše Zagreba 30:27 (17:15).#L# FLENSBURG: Beutler, Holpert, Schroeder, Runge, Strand, Thorsson, Jensen 4, Christiansen 6, Klimovec, Stryger 9, Jeppesen 5, Lijewski 4, Boldsen, Berge 2. ZAGREB: Kelentrić, Bouček, Stoilov, Sulić 1, Maglajlija, Rasikevičius 3, Vuković, Valčić, Lacković 9, Špoljarić 2, Vori 3, Šprem 5, Majnov 4, Horvat. SEDMERCI: Flensburg 2-4, Zagreb 3-4. ISKLJUČENJA: Flensburg 6 minuta, Zagreb 12 minuta. Zagrebaši su dobro započeli, poveli 3:1 i skoro do polovice prvog dijela utakmicu su držali u egalu. No, nakon dva uzastopna isključenja domaćini su pobjegli na pet golova viška (14:9). Rukometaši Zagreba, zahvaljujući Lackoviću i obranama Kelentrića, uspjeli su se vratiti i u 28. minuti došli su na minus jedan (15-16), a na poluvrijeme se otišlo s vodstvom Flensburga 17:15. U drugom poluvremenu bila je to izjednečena utakmica u kojoj je Zagreba dva puta bio u vodstvu s golom razlike, dok domaćin nije uspio odmaći na više od tri pogotka viška. Uspjelo ime je to u razdoblju od 50. do 55. minute, kada su stigli do vodstva 30:26. Do kraja Zagreb je uspio smanjiti razliku za jedan gol, a u posljednjoj minuti propustili su priliku da na uzvrat odu s minusom od dva gola. No, prema izjavama uoči utakmice poraz od tri razlike je rezultat koji zadovoljava Zagrepčane. Uzvrat se igra za tjedan dana u Zagrebu. (Hina) xim yim