ATP MILANO - PORAZ IVANIŠEVIĆA

MILANO/ZAGREB, 12. veljače (Hina) - Hrvatski tenisač Goran Ivanišević zapeo je dvoboju drugog kola ATP teniskog turnira u Milanu.
MILANO/ZAGREB, 12. veljače (Hina) - Hrvatski tenisač Goran Ivanišević zapeo je dvoboju drugog kola ATP teniskog turnira u Milanu.#L# Wimbledonski pobjednika iz 2001. godine izgubio je od 21-godišnjeg Španjolca Tommya Robreda 4:6, 7:5, 6:7 (4). Bio je to posve otvoren meč u kojem je treći nositelj milanskog turnira i 19. igrač s ATP ljestvice iskoristio poklone koje mu je pružio Ivanišević. "Zec" je loše otvorio meč. Nikako nije uspijevao povezati dva kvalitetna udarca, što je Robredo iskoristio oduzevši mu servis, a potom mirno priveo set kraju. U drugom setu Ivanišević je proigrao i meč je do kraja bio otvoren. "Zec" je neprestano pritiskao suparnika i na koncu mu pri rezultatu 6:5 oduzeo servis i izjednačio rezultat. U trećem, presudnom setu oba su igrača držala svoj servis, pa je o pobjedniku odlučivala trinaesta igra. Robredo je bio smireniji i koncentriraniji iskoristivši jednu pogrešku svog suparnika, što je bilo dovoljno za pobjedu. (Hina) xdl ydl