MILAN - LAZIO 1:2

MILANO, 6. veljače (Hina/AFP) - U prvom dvoboju polufinala talijanskog nogometnog Kupa Lazio je na San Siru pred 20.000 gledatelja pobijedio Milan 2:1 (2:1).
MILANO, 6. veljače (Hina/AFP) - U prvom dvoboju polufinala talijanskog nogometnog Kupa Lazio je na San Siru pred 20.000 gledatelja pobijedio Milan 2:1 (2:1).#L# "Nebesko-plavi" poveli su već nakon 30 sekundi igre kada je Stefano Fiore iskoristio veliku pogrešku vratara Christiana Abbiatia. Drugi pogodak za Rimljane postigao je Couto u 36. minuti. U drugoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena pogodak za domaćina postigao je Inzaghi, na asistenciju Daria Šimića. Hrvatski reprezentativac igrao je do 76. minute kada ga je zamijenio Brazilac Cafu. U drugom polufinalnom susretu Juventus i Inter odigrali su bez pobjednika, 2:2. (Hina) xdl ydl