VATERPOLO - RUSI NA OI

sport-vaterpolo-Sport-Vaterpolo VATERPOLO - RUSI NA OI RIO DE JANEIRO, 1. veljače (Hina/DPA) - Nakon reprezentacija Hrvatske i Njemačke koje još očekuje međusobni finalni ogled, plasman na Olimpijske igre u Ateni izborila je reprezentacija Rusije.
RIO DE JANEIRO, 1. veljače (Hina/DPA) - Nakon reprezentacija Hrvatske i Njemačke koje još očekuje međusobni finalni ogled, plasman na Olimpijske igre u Ateni izborila je reprezentacija Rusije.#L# U dvoboju za treće mjesto na kvalifikacijskom turniru za OI Rusija je pobijedila Rumunjsku 8:4. Hrvatska i Njemačka vizu za Atenu izborile su plasmanom u finale turnira. U susretu za peto mjesto Nizozemska je pobijedila Slovačku 6:5, Brazil je osvojio sedmo mjesto pobijedivši Kanadu 7:6, dok je u dvoboju za deveto mjesto Poljska bila bolja od Portorika 8:3. (Hina) dl