MONACO - PSG 1:1

MONACO, 30. siječnja (Hina/Reuters) - U dvoboju 22. kola francuskog nogometnog prvenstva Monaco i PSG odigrali su bez pobjednika, 1:1 (1:1).
MONACO, 30. siječnja (Hina/Reuters) - U dvoboju 22. kola francuskog nogometnog prvenstva Monaco i PSG odigrali su bez pobjednika, 1:1 (1:1).#L# Pogodak za momčad iz Kneževine postigao je Sebastien Squillaci u 26. minuti, dok je rezultat izjednačio Gabril Heinze u 31. minuti. Squillaci je postigao pogodak i u 63. minuti, međutim poništen je zbog sumnjivo dosuđenog zaleđa. Hrvatski reprezentativac Dado Pršo ušao je u momčad Monaca u 80. minuti umjesto Fernanda Morientesa. Na ljestvici vodi Monaco sa 48 bodova, na drugom mjestu se nalazi Lyon (41), dok je treći PSG sa 40 bodova. (Hina) dl