U POLUFINALU REAL MADRID, SEVILLA I ALAVES

MADRID, 29. siječnja (Hina/Reuters) - U polufinale španjolskog nogometnog Kupa plasirali su se Real Madrid, Sevilla i Alaves, dok će posljednji sudionik poluzavršnice biti poznat nakon dvoboja Barcelone i Real Zaragoze.
MADRID, 29. siječnja (Hina/Reuters) - U polufinale španjolskog nogometnog Kupa plasirali su se Real Madrid, Sevilla i Alaves, dok će posljednji sudionik poluzavršnice biti poznat nakon dvoboja Barcelone i Real Zaragoze.#L# Sevilla se među četiri najbolje momčadi plasirala s dvije pobjede protiv Atletico Madrida. U prvom dvoboju bilo je 4:0, a u uzvratu u Madridu 2:1. Strijelci za goste bili su Julio Baptista (80) i Dario Silva (81), dok je strijelac za Atletico bio Fernando Torres (13). Od 69. minute domaćine je igrao bez isključenog Matias Lequia, a tri minute prije kraja utakmice Marti je promašio jedanaesterac za Sevillu. Dvije pobjede upisao je i Real Madrid protiv Valencie. U Madridu je bilo 3:0, a u uzvratu u Valenciji 2:1. Strijelci za "Kraljevski klub" bili su Raul (14) i Zidane (90), dok je pogodak za domaćine postigao Xisco (73). Celta je u uzvratu pobjedila drugoligaša Alaves 1:0, međutim to nije bilo dovoljno za polufinale. Alaves je slavio ukupnim rezultatom 4:3. Strijelac jedinog pogotka bio je Gustavo Lopez u 69. minuti. (Hina) dl