SLALOM FLACHAU: IVICA KOSTELIĆ ODUSTAO

FLACHAU/ZAGREB, 4. siječnja 2004. (Hina) - Hrvatski skijaš Ivica Kostelić odustao je u prvoj vožnji trećega slaloma sezone Svjetskog kupa u austrijskom Flachau.
FLACHAU/ZAGREB, 4. siječnja 2004. (Hina) - Hrvatski skijaš Ivica Kostelić odustao je u prvoj vožnji trećega slaloma sezone Svjetskog kupa u austrijskom Flachau. #L# Kostelić je zaostajao samo pet stotinki sekunde za vodećim Fincem Palanderom, da bi odmah nakon prolaznog vremena odsklizao pri obilasku jednih vrata, ostao na repovima skija i završio izvan staze. Bio je to prvi nastup Ivice Kostelića u slalomu nakon što je sredinom prosinca ozlijedio desno koljeno na slalomskoj utrci u Madonni di Campiglio, na kojoj je pobjedio. Nakon ozljede obavljena mu je artroskospija meniskusa, a skijanju se vratio odličnim 16. mjestom na jučerašnjem veleslalomu također u Flachau. U poretku slaloma Kostelić ostaje na 100 bodova, osvojenih u Maddoni di Campiglio, dok je odustajao na slalomima u Park Cityu i Flachauu. Do kraja sezone ostalo je još osam slalomskih utrka na kojima će svjetski prvak zasigurno popraviti bodovni skor. (Hina) rš