Slalom Spindleruv Mlyn: Pobjeda Paerson, Kostelić druga

SPINDLERUV MLYN/ZAGREB, 22. prosinca 2005. (Hina) - Hrvatska skijašicaJanica Kostelić osvojila je drugo mjesto u slalomu za Svjetski kup učeškom Spindleruvom Mlynu. Janica je ostvarila najbolje vrijeme drugevožnje, no to joj nije bilo dovoljno da pretekne Šveđanku Anju Paersonkoja je uspjela sačuuvati vodstvo koje je držala nakon prve vožnje.Janica je zaostatak za Paerson uspjela tek smanjiti sa 56 na 39stotinki.
SPINDLERUV MLYN/ZAGREB, 22. prosinca 2005. (Hina) - Hrvatska skijašica Janica Kostelić osvojila je drugo mjesto u slalomu za Svjetski kup u češkom Spindleruvom Mlynu. Janica je ostvarila najbolje vrijeme druge vožnje, no to joj nije bilo dovoljno da pretekne Šveđanku Anju Paerson koja je uspjela sačuuvati vodstvo koje je držala nakon prve vožnje. Janica je zaostatak za Paerson uspjela tek smanjiti sa 56 na 39 stotinki.

Treće mjesto zauzela je Austrijanka Marlies Schild sa 1.27 sekundi zaostatka za Paerson.

Nika Fleiss utrku je završila na 21. mjestu sa 3.79 sekundi zaostatka za Paerson, dok je Ana Jelušić bila 28. sa 4.56 sekundi zaostatka za Šveđankom.