Nantes - Lyon 0:1

NANTES, 25. rujna 2005. (Hina/AFP) - Francuski nogometni prvak Lyonnastavio je nizati pobjede u Le Championnatu. Lyon je u dvobojudevetog kola na gostovanju pobijedio Nantes 1:0 i još uvijek je jedinamomčad bez poraza u francuskom prvenstvu.
NANTES, 25. rujna 2005. (Hina/AFP) - Francuski nogometni prvak Lyon nastavio je nizati pobjede u Le Championnatu. Lyon je u dvoboju devetog kola na gostovanju pobijedio Nantes 1:0 i još uvijek je jedina momčad bez poraza u francuskom prvenstvu.

Utakmica na La Beaujoireu protekla je u nervoznoj i na trenutke gruboj igri. Sudac Philippe Malige podijelio je čak osam žutih kartona, te jedan crveni karton. Utakmicu je minutu prije kraja napustio branič Lyona, Diatta. Pogodak odluke postigao je mladi Brazilac Fred u 79. minuti.