Kazahstan - Grčka 1:2

ALMATI, 7. rujna 2005. (Hina/Reuters) - Premda je do 78. minute gubila0:1 nogometna reprezentacija Grčke uspjela je u Almati sa dva pogotkau završnici preokrenuti rezultat i upisati pobjedu 2:1 protivKazahstana.
ALMATI, 7. rujna 2005. (Hina/Reuters) - Premda je do 78. minute gubila 0:1 nogometna reprezentacija Grčke uspjela je u Almati sa dva pogotka u završnici preokrenuti rezultat i upisati pobjedu 2:1 protiv Kazahstana.

Strijelci za europske prvake bili su Stelios Giannakopoulos (78) i Nikos Liberopoulos (90+3), dok je pogodak za Kazahstan postigao Nurbol Zumaskaljev (53). Domaćin je utakmicu završio s devetoricom igrača nakon što su isključeni Andrej Karpovič (87) i Denis Rodionov (90+4).

S ova tri boda Grčka se probila na drugu poziciju druge skupine i tako ostala u igri za mjesto koje vodi u dodatne kvalifikacije. Prvo mjesto u skupini i direktan plasman na SP već je osigurala Ukrajina.