Prekinuta utakmica Željezničar - Dinamo

SARAJEVO,4. rujna(Hina) - Prijateljska nogometna utakmica izmeđusarajevskog Željezničara i Dinama koja je u nedjelju održana uSarajevu prekinuta je u 74. minuti zbog izgreda među navijačima prirezultatu 0:0.
SARAJEVO,4. rujna(Hina) - Prijateljska nogometna utakmica između sarajevskog Željezničara i Dinama koja je u nedjelju održana u Sarajevu prekinuta je u 74. minuti zbog izgreda među navijačima pri rezultatu 0:0.

Na stadionu Grbavica na kojemu se okupilo oko šest tisuća gledatelja, a pred sam kraj utakmice došlo je do masovnih izgreda na sjevernoj trbini. Sudac Dragan Skakić pozvao je igrače da se sklone ispred svlačionice, a kako divljanje nije prestajalo nakon pet minuta sudac je definitivno prekinuo utakmicu. Po izlasku s tribine došlo je do sukoba BBB-a i domaćih navijača, koje su policajci i specijalci jedva zaustavili.

Do trenutka prekida utakmica je protekla u izjednačenoj igri pri čemu su obje momčadi imale tek po jednu izglednu priliku za postizanje zgoditka.